Truck Moster 3

4.2
oy
0

İmkansız rotaları kullanın ve kamyonlara kutuları taşıyın

21.6k

Bu uygulamayı oyla

Truck Loader 3 bağımlılık yaratan bir mantık oyunudur, amacı ise küçük bir robotu kullanarak bir depo merkezinden nakil kamyonuna kutuları taşımak. Basit bir fikir gibi görünse de, bu görevi başarmak yeteneğiniz ve detaylara dikkat etmenize bağlıdır. Bazen çalışmak için çeşitli, farklı manevralar denemek zorunda kalırsınız.

Truck Loader 3'ün 30 seviyesinden ilki nasıl oynamanız gerektiğini gösteren bir ders niteliğindedir: robotunuzu ileri ve geri hareket ettirmek için yön tuşlarını kullanın ve robotun manyetik ellerini hareket ettirmek için ise sola tıklayın. Düzgün bir şekilde robotun pozisyonunu ayarlamak için farenizi kullanarak elinizi bir yandan diğer yana hareket ettirebilirsiniz.

Her bir seviyede süreç aynı: bir kutu almak için tıklayın ve kamyona yerleştirin. Ancak, genellikle kutuyu almak o kadar kolay değil ve kamyona taşımak ise çok daha zor. Yol boyunca, labirentlere giden kapıları açan ve kapayan diğer tuşları, geçmenin zor olduğu dar geçitleri ve diğer karmaşık engelleri göreceksiniz.

Kamyona geçtiğinizde, ayrılan bölgeye kutuları düzgün bir şekilde yerleştirmeniz gerekiyor. İlk seviyeler sonraki seviyelerde karşılaşacağınız problemleri size gösterir. Böylece, oynarken etrafınıza göz gezdirirsiniz ve sonraki seviyelerde size nasıl yardımcı olacağını öğrenirsiniz. Truck Loader 3, size saatlerce zorlu bir eğlence sunacak bir bilmecedir.
Uptodown X